پانچ صورت

همه چیز درباره پانچ صورت

در مقاله پیش رو ، به پاسخ پرسش پانچ صورت چیست ؟ پرداخته ایم ؛ با ما همراه بوده و خواندن این مقاله را از دست ندهید. ( متخصص پوست اهواز )

در بسیاری از مواقع ، شاهد خواهیم بود ؛ جای جوش ها یا اسکارهای دیگر در صورت ، بسیار عمیق بوده و بافت اطراف آن نیز ضخیم شده است ؛ به طوری که با انجام روش های معمول ، نمی توان آن ها را برطرف کرد ؛ در این زمان متخصص پوست ، انجام روش پانچ صورت را پیشنهاد می دهد ؛ این روش ، بسیار موثر بوده و منجر به مسطح شدن پوست می گردد.

پانچ صورت

چگونگی انجام پانچ صورت

از این روش ، به عنوان یک روش درمانی سرپایی یاد می شود که تحت بی حسی موضعی ، انجام می گیرد ؛ در ادامه ، در رابطه با چگونگی انجام آن توضیح داده ایم.

متخصص پوست ، در ابتدا از بی حسی موضعی بر روی ناحیه زخم استفاده می کند و سپس ، به کمک یک دستگاه کوچک که تحت عنوان پانچ ، شناخته می شود ؛ درمان جای جوش ، آبله مرغان و غیره را انجام می دهد.

پانچ ، بر روی ناحیه اسکار قرار گرفته و آن قسمت را فشار داده و سپس رها می کند و بدین ترتیب ، بافت اطراف زخم کشیده می شود و در نهایت ، ناحیه فرورفته ، هم سطح با بافت اطراف آن می شود و سپس ، با استفاده از شیوه بخیه زدن مرسوم یا چسب پوست ، ناحیه تحت درمان ، استتار می شود.

دوره نقاهت این روش ، بین 6 الی 8 هفته می باشد که در طی آن ، باید تمامی دستورالعمل و توصیه های پزشک پوست ، با دقت انجام گیرد ؛ چرا که بر روی نتایج دریافتی از آن ، بسیار تاثیر گذار است.

این روش ، برای رفع اسکارهایی با حفره های عمیق ( باکس کار اسکار ) ، درمان حفره های ایجاد شده در اثر جوش و غیره بسیار موثر بوده و موجب می شود ، ناحیه تحت درمان ، شبیه به بافت اطراف آن شود.

هزینه درمان جای اسکار با پانچ صورت

هزینه درمان جای اسکار با پانچ صورت ، برحسب فاکتورهای متعدد محاسبه می گردد ، به همین علت در افراد متغیر می باشد ؛ از این رو ، به آن ها توصیه می گردد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به متخصص پوست ، مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند.

پاسخ