متخصص پوست اهواز

بهترین متخصص پوست اهواز کیست ؟

دکتر احسان امیدیان ، متخصص پوست اهواز ، دارای بورد تخصصی ، عضو انجمن متخصصین پوست ایران بوده و در زمینه های جوانسازی پوست ( تزریق ژل ، بوتاکس و چربی ) ، رفع جای جوش ، درمان جای بخیه و اسکار ، میکرونیدلینگ ، جراحی های پوستی ، کاشت مو ، بلفاروپلاستی و از این قبیل موارد در حال فعالیت هستند.

جهت آشنایی بیشتر با دکتر امیدیان متخصص پوست اهواز ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

متخصص پوست اهواز

پوست ، خارجی ترین لایه بدن به عنوان محافظی قوی در برابر میکروب و عوامل خارجی شناخته می شود و علاوه بر این موارد نقش به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد ؛ از این رو به محض بروز کوچکترین تغییر ، افراد نگران شده و به فکر درمان می افتند.

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با درمان مشکلات پوستی ، صبر است ؛ چرا که رفع بسیاری از مشکلات ، نیازمند طول درمان طولانی می باشد.

همانطور که گفته شد پوست ، نقش مهمی در سلامت و زیبایی دارد ؛ از این رو به کسانی که به هر دلیل نیاز به مراجعه به متخصص پوست دارند ، توصیه به دقت در انتخاب پزشک می گردد ؛ چرا که در غیر این صورت احتمال بروز عوارض جبران ناپذیری وجود دارد.

از این رو در این مقاله شما را در یافتن بهترین متخصص پوست ، یاری می کنیم ؛ در صورتی که به دنبال انتخاب متخصص پوست و مو هستید ، با ما همراه باشید.

ویژگی متخصص پوست اهواز

در حین انتخاب متخصص پوست اهواز ، افراد باید پارامترهای بسیاری را در نظر بگیرند ؛ که در ذیل به برخی از مهم ترین آن ها اشاره شده است :

 1. میزان رضایت سایر مراجعه کنندگان پزشک مورد نظر
 2. مشاهده نمونه کارهای ایشان

بهترین متخصص پوست و مو زیبایی فردی است ، که دارای ویژگی های ذیل باشد :

 1. توانایی لازم جهت تشخیص و انتخاب بهترین روش درمانی
 2. آشنایی با جدیدترین تکنیک های درمانی
 3. پیگیر وضعیت بیمار
 4. و از این قبیل موارد

خدماتی که یک متخصص پوست انجام می دهد :

 • تزریق ژل

تزریق ژل ، یکی از روش های جوانسازی پوست است که علاوه بر رفع چین و چروک های پوستی ، منجر به افزایش حجم نیز می شود و بدین طریق ؛ با تحریک پوست به کلاژن سازی ، افزایش زیبایی و جذابیت چهره افراد را به همراه دارد.

از مزایای آن باید به مواردی همانند روشی ایمن ، سریع ، عدم دوران نقاهت ، ماندگاری طولانی مدت و غیره اشاره کنیم.

 • تزریق چربی

تزریق چربی ، یکی از روش های جوانسازی پوست است که با انجام آن ، سلول های پوستی تحریک شده و با به همراه داشتن کلاژن سازی ، منجر به رفع چین و چروک های پوست می گردد و در آخر ، جوانی و زیبایی را به افراد هدیه می دهد.

لازم به ذکر است ، تزریق چربی علاوه بر رفع چین و چروک های پوستی ، خاصیت پرکنندگی نیز داشته و با برگرداندن حجم از دست رفته ، منجر به پرتر شدن ناحیه تحت تزریق می گردد.

 

 • تزریق بوتاکس

روش های بسیاری به منظور جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی ، وجود دارد که تزریق بوتاکس ، یکی از آن ها می باشد و به علت به همراه داشتن نتایج موثر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

پزشک در این روش با تزریق بوتاکس ، به ماهیچه مورد نظر موجب به اصطلاح فلج شدن موقتی آن شده و بدین ترتیب ، مانع انقباض ماهیچه تحت تزریق قرار گرفته می شود و در نهایت با رفع چین و چروک ها ، سبب جوانسازی پوست می گردد.

 • ميكرونيدلينگ

ميكرونيدلينگ ، یکی از روش های نوین و ایمن ، جهت رفع مشکلات پوستی ؛ از قبیل رفع چین و چروک ، درمان اسکار ، درمان سوختگی ، رفع تیرگی پوست ، درمان ترک های پوستی ، درمان ریزش مو و غیره بوده ، که در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و با تحریک پوست به کلاژن سازی ، جوانسازی را محقق می سازد.

متخصص پوست اهواز

 • لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ ، یکی از روش های غیر تهاجمی بوده که با بازسازی کلاژن ، منجر به لیفتینگ صورت می گردد و از این رو منجر به کاهش تاثیر سن بر روی پوست صورت می شود.

 • پلاسما جت

پلاسما جت ، یکی از تکنیک های غیرتهاجمی و ایمن جوانسازی پوست است که پزشک ، به منظور انجام آن با استفاده از دستگاهی مخصوص اقدام به ایجاد حفره هایی ریز در کنار هم کرده و بدین ترتیب موجب رفع مشکلات پوستی می گردد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از موارد فوق می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت ، مراجعه نمایید.

جراحی سرطان پوست

برای سرطان پوستی که هنوز گسترش پیدا نکرده است، جراحی برای برداشتن کل تومور انجام می شود وهیچ درمان دیگری مورد نیاز نمی باشد. برخی سرطان های پوستی تهاجمی تر از قبیل ملانوما، جراحی های جامع تری مورد نیاز می باشد. اگر گره های لنفاوی مجاور، بزرگ شده باشند و پزشک به گسترش سلول های سرطانی، مشکوک باشد، بنا به تشخیص، گاهی گره های لنفاوی را نیز بر می دارد. تکنیک های جراحی رایج عبارتند از :

جراحی موس

جراحی موس که در سال 1930 توسط دکتر فردریک موس ابداع شد، تکنیکی است که برای برداشتن تومورهای سرطان پوست، در حین حفظ بخش عمده ای از بافت سالم تا حد امکان، طراحی شد. در این روند، سلول های سرطانی به صورت لایه به لایه از روی پوست برداشته می شوند تا زمانیکه در لایه های برداشته شده، هیچ نشانی از سلول های سرطانی باقی نمانده باشد. جراحی موس بیشتر اوقات در نواحی قابل رویت تر مثل سر و گردن یا دست ها برای محدود کردن اسکار، مورد استفاده قرار می گیرد از این تکنیک می توان برای سرطان های پوست برگشتی نیز استفاده نمود. در این جراحی بی حسی موضعی مورد استفاده قرار می گیرد.

برش

جراح با استفاده از اسکالپل یا تیغ تیز، توده رشد کرده را از روی پوست بریده و جدا می کند. ناحیه درمان، تحت بی حسی موضعی، بی حس می شود.

کورتاژ و الکتریکی زدایی

در این تکنیک، ضایعه پوستی با کورت، یک ابزار بلند نازک جراحی با یک حلقه یا قاشقک تیز کوچک در یک طرف برای تراشیدن، برداشته می شود. بعد از تراشیدن ضایعه پوستی، ناحیه، با جریان الکتریکی از طریق یک الکترود سوزنی شکل طراحی شده برای برداشتن بقیه سلول های سرطانی و کاهش خونریزی، درمان می شود. این الکتریکی زدایی نامیده می شود. این فرایند تراشیدن والکتریکی زدایی را می توان چندین بار تکرار نمود. این تکنیک تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

پاسخ