رفع خال و کک و مک با لیزر

رفع خال و کک و مک با لیزررفع خال و کک و مک با لیزر

رفع خال و کک و مک با لیزر : کک و مک ها عبارت اند از لکه های کوچک قهوه ای رنگ یا برنزه که از خال یا لکه های تیره رنگ به وجود آمده بر روی پوست ، بیشتر می باشند و معمولا بر روی پوست صورت ، سینه ، جلوی بازو و پشت دست ها دیده می شوند.

کک و مک ، معمولا در افرادی که دارای پوست روشن ، چشم های آبی ، سبز ، خاکستری و موی قرمز یا بلوند هستند ، دیده می شود ؛ در اکثر مواقع تعداد این لکه ها در فصل تابستان افزایش یافته و با ورود به فصل زمستان به خودی خود کاهش یافته یا محو می شود و در اغلب موارد دیده شده است که پس از اتمام سن 40 الی 45 سالگی به کلی از بین می روند ؛ اما تا قبل از رسیدن به این سن به منظور رفع کک و مک چه باید کرد ؟

رفع خال و کک و مک به روش لیزر

در حال حاضر یکی از بهترین و ایمن ترین روش ها به منظور رفع و درمان خال و کک و مک ، انجام لیزر می باشد که نتایج بسیار مطلوب و ماندگاری از آن دریافت شده است.

چگونگی انجام لیزر به منظور رفع خال و کک و مک ، به این نحو است :

نور لیزر به سمت خال یا کک و مک های صورت هدایت شده و به تخریب ملانین می پردازد ؛ به این صورت که آن ها را به ذرات کوچک تقسیم کرده و سپس این ذرات توسط بدن از بین رفته و در نهایت بیمار پوستی شاداب و بدون لک خواهد داشت.

قیمت لیزر کک و مک صورت

از رایج ترین سوالات افراد در زمینه رفع خال و کک و مک با لیزر ، باید به پرسش ذیل اشاره نماییم :

هزینه لیزر کک و مک چقدر است ؟

در پاسخ به این پرسش باید ذکر شود که تعیین هزینه نهایی این روش از جوانسازی پوست ، نیازمند بررسی و انجام معاینات مورد نیاز توسط متخصص پوست و مو زیبایی می باشد ؛ از این رو به افراد زیباجو که تصمیم به رفع خال و کک و مک به روش لیزر گرفته اند ، جهت آگاهی از هزینه قطعی آن توصیه به مراجعه نزد متخصص پوست می گردد.

پاسخ