رفع جای اسکار و بخیه

رفع جای اسکار و بخیه با لیزر رفع جای اسکار و بخیهco2

رفع جای اسکار و بخیه : در حال حاضر ، با توجه به ظهور تکنولوژی های پیشرفته می توان به راحتی جای هر گونه اسکار را بر روی پوست از بین برد ؛ در بین روش های موجود ، لیزر co2 یکی از رایج ترین و بهترین روش های درمانی است که در مطب و کلینیک های زیبایی انجام می شود ؛ در این مقاله به توضیح در این باره خواهیم پرداخت ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

لیزر co2 ، جزء قویترین و بهترین لیزرهایی می باشد که به عمق پوست ، نفوذ کرده و در رفع اسکارهای عمیق همانند درمان و رفع جای سوختگی ، بخیه ، ترک های دوران بارداری ، لک های مقاوم به درمان ، منافذ باز و از این قبیل موارد بسیار خوب عمل می کند.

چگونگی عملکرد لیزر co2

در این روش از جوانسازی پوست ، از اشعه های نوری کوچک به منظور نفوذ به عمق پوست استفاده می گردد ؛ به این گونه که سوراخ های میکروسکوپی بسیاری بر روی پوست ایجاد شده و به تجزیه سلول های قدیمی پرداخته و همزمان منجر به افزایش کلاژن سازی در لایه های عمیق پوست می گردد و بدین ترتیب با ورود سلول های تازه و جدید به پوست ، فرایند بازسازی و بهبودی فعال می گردد.

دریافت نتایج نهایی از لیزر co2 ، نیازمند تکرار این روش جوانسازی پوست ، به دفعات چند جلسه ( بسته به نیاز بیمار ) در طی فواصل زمانی چند هفته می باشد.

فواید لیزر co2

از فواید این روش جوانسازی پوست ، باید به مواردی همانند افزایش کلاژن سازی ، عدم عوارض ، نتایج مطلوب ، عدم نیاز به بیهوشی ، عدم احساس درد و ناراحتی و غیره اشاره کنیم.

هزینه از بین بردن جای اسکار و بخیه با لیزر

هزینه رفع جای اسکار و بخیه به روش لیزر ، با توجه به پارامترهای بسیاری از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد ؛ از این رو جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید به متخصص پوست مراجعه نمایید.

پاسخ