جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوستجوانسازی پوست

جوانسازی پوست : پارامترهای گوناگونی هم چون قرارگیری در برابر نور مستقیم خورشید ، افزایش سن ، سبک زندگی نادرست ، رژیم غذایی ناسالم ، عدم انجام ورزش ، استعمال سیگار ، مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و از این قبیل موارد ؛ منجر به کاهش کلاژن سازی ، الاستین و بافت چربی شده و در نهایت سبب بروز چین و چروک و خطوط اضافی بر روی پوست انسان ، می شود و بدین ترتیب پوست ، از حالت صاف و سلامت خارج شده و دچار افتادگی و شل شدگی می شود و در این زمان زیبایی پوست ، تحت تاثیر قرار گرفته و منجر به کاهش اعتماد به نفس در افراد ، می گردد.

به منظور حفظ و نگهداری سلامت و شادابی پوست ( جوان نگه داشتن پوست صورت ) ، روش های بسیاری وجود دارد که با مراجعه به متخصص پوست و انجام معاینات مورد نیاز و با توجه به مشکل و شرایط بیمار یکی از بهترین روش های جوانسازي پوست ، توسط پزشک انتخاب می گردد.

بهترین و موثرترین روش جوانسازي پوست

همانطور که در فوق گفته شد روش های بسیاری به منظور جوان نگه داشتن پوست صورت و هم چنین بازگرداندن شادابی و زیبایی به پوست افراد وجود دارد ، در ذیل به برخی از شایع ترین آن ها اشاره شده است :

 

دکتر امیدیان متخصص پوست در اهواز ، دارای بورد تخصصی ، عضو انجمن متخصصین پوست ایران بوده و در زمینه جوانسازی پوست در اهواز در حال فعالیت هستند. جهت آشنایی بیشتر با دکتر احسان امیدیان ، متخصص پوست در کیانپارس ، می توانید به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

 

  • تزریق ژل
  • تزریق چربی
  • تزریق بوتاکس
  • پلاسما جت
  • مزوتراپی
  • میکرونیدلینگ
  • و از این قبیل موارد

در ادامه در رابطه با برخی از روش های جوان سازی پوست ، به طور مختصر توضیح داده شده است.

جوانسازي پوست با تزریق چربی

تزریق چربی یا انتقال چربی ، سریع ترین راه جوانسازي پوست است که به منجر به افزایش کلاژن سازی در پوست شده و با رفع چین و چروک ها ، جوانی و زیبایی را به افراد هدیه می دهد ؛ از دیگر تاثیرات شگفت انگیز این روش ، علاوه بر رفع چین و چروک های پوستی باید به خاصیت پرکنندگی آن اشاره کنیم ؛ با این روش از جوانسازی پوست ، می توان بدون افزایش وزن سبب پرتر شدن برخی از نواحی صورت و بدن شد.

پاسخ