جوانسازی پوست در اهواز

بهترین روش جوانسازی پوست در اهواز

جوانسازی پوست در اهواز : دکتر احسان امیدیان ، متخصص پوست اهواز ، دارای بورد تخصصی ، عضو انجمن متخصصین پوست ایران بوده و یکی از بهترین ها در زمینه جوانسازی پوست ، می باشند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان و همچنین ، مشاهده نمونه کارهایشان می توانید به صفحه اینستاگرام شان ، مراجعه نمایید.

جوانسازی پوست در اهواز

در ذیل به برخی از فعالیت های ایشان ، اشاره شده است :

  • تزریق ژل
  • تزریق بوتاکس
  • تزریق چربی
  • رفع جای جوش
  • درمان جای بخیه و اسکار
  • میکرونیدلینگ
  • و از این قبیل موارد

جوانسازی پوست در اهواز

عوامل بسیاری همانند افزایش سن ، قرارگیری در برابر نور مستقیم خورشید ، رژیم غذایی ناسالم ، عدم انجام ورزش ، استعمال سیگار ، مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و از این قبیل موارد ؛ منجر به کاهش کلاژن سازی و بافت چربی شده و در نهایت ، سبب بروز چین و چروک و خطوط اضافی بر روی پوست انسان می شود و در این زمان ، پوست از حالت صاف و سلامت درآمده و دچار افتادگی و شل شدگی می شود و بدین ترتیب ، اعتماد به نفس افراد ، تحت تاثیر قرار می گیرد.

به منظور حفظ و نگهداری سلامت و شادابی پوست ، روش های بسیاری وجود دارد که یکی از بهترین آن ها با توجه به مشکل و شرایط بیمار توسط متخصص پوست ، انتخاب می گردد.

بهترین و موثرترین روش جوانسازی پوست

روش های بسیاری به منظور بازگرداندن شادابی و زیبایی پوست وجود دارد ، که برخی از شایع ترین آن ها عبارت اند از تزریق ژل ، چربی ، بوتاکس ، پلاسما جت ، مزوتراپی و از این قبیل موارد ؛ در ذیل در رابطه با برخی از آن ها به طور مختصر ، توضیح داده شده است.

ادامه مقاله جوانسازی پوست در اهواز

جوانسازی پوست با تزریق ژل

تزریق ژل : ژل ها ، از جنس ماده ای به نام اسید هیالورونیک می باشند ؛ این ماده به طور طبیعی در بدن انسان یافت می شود ؛ از این رو برای بدن انسان مضر نبوده و سبب تحریک کلاژن سازی در بافت پوست شده و بدین ترتیب با کاهش علائم پیری در چهره سبب بازگشت جوانی و شادابی به صورت می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از موارد فوق ، می توانید به مقالات مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

جوانسازی پوست در اهواز

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس ؛ یکی از روش های جوانسازی پوست ، بوده که از طریق فلج کردن موقت عضلات ، به رفع چین و چروک های پوستی می پردازد و بدین ترتیب ، موجب جوان تر به نظر رسیدن چهره می گردد ؛ لازم به ذکر است ، در این روش تنها چین و چروک های پوستی که در اثر انقباض عضلات به وجود آمده اند ، برطرف می گردند.

تزریق بوتاکس ، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به تایید رسیده است.

جوانسازی پوست با تزریق چربی

تزریق چربی ؛ یکی از بهترین ، ایمن ترین و پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست ، است که با به همراه داشتن سلول های بنيادی ، افزایش کلاژن سازی را به همراه دارد ؛ با افزایش کلاژن سازی ، شاهد بهبود و رفع چین و چروک های پوستی خواهیم بود ؛ لازم به ذکر است با تزریق چربی ، علاوه بر مورد ذکر شده ، شاهد افزایش حجم نیز خواهیم بود ؛ چرا که ، تزریق چربی خاصیت پرکنندگی نیز دارد.

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با تزریق چربی

در این روش از جوانسازی پوست ، چربی تزریقی از بدن خود فرد تهیه می گردد ؛ بنابراین ، تزریق چربی روشی ایمن بوده و انجام آن ، سبب بروز عوارض در افراد نمی گردد.

رفع جای جوش

از شایع ترین عوارض ناشی از ورود به سن بلوغ و بروز تغییرات هورمونی ، باید به بروز جوش و آکنه اشاره کنیم که در برخی از مواقع ، شاهد باقی ماندن جای اسکار ناشی از آن بر روی پوست ، خواهیم بود.

جهت رفع جای جوش ها ، روش های بسیاری وجود دارد که متداول ترین آن ها ، عبارت اند از : استفاده از کرم و محصولات بهداشتی ، درمانی ، لیزر ، میکرونیدلینگ ، پانچ و غیره.

میکرونیدلینگ

در روش ميكرونيدلينگ ؛ با تحریک پوست به کلاژن سازی ، شاهد رفع چین و چروک های پوستی ، برطرف کردن اسکار ، رفع ترک های پوستی ، درمان سوختگی ، رفع تیرگی و از این قبیل موارد خواهیم بود ؛ لازم به ذکر است که امروزه ، این روش در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

پاسخ