اقدامات قبل از تزریق چربی

نکات و اقدامات قبل از تزریق چربی :

طبق گفته متخصص پوست اهواز ، رعایت نکات و اقدامات قبل از تزریق چربی ، یکی از عوامل بسیار مهم بوده که تاثیر به سزایی در دریافت نتایج مطلوب از آن دارد ؛ از این رو ، به افراد زیباجو خواستار تزریق چربی ، توصیه می گردد ؛ در رعایت نکات پیش از آن ، بسیار دقت کرده و به هیچ عنوان سهل انگاری نکنند.

در ذیل ، به برخی از مهم ترین نکات قبل از تزریق چربی اشاره شده است ؛ با رعایت این موارد ، بهترین نتایج را از این روش از جوانسازی پوست ، دریافت خواهید کرد .

اقدامات قبل از تزریق چربی :اقدامات قبل از تزریق چربی

  • اولین و مهم ترین قدم به منظور انجام تزریق چربی ، انتخاب بهترین متخصص پوست می باشد ؛ چرا که پزشک ، نیز یکی از تاثیرگذارترین عوامل در نتیجه تزریق چربی می باشد.
  • در صورتی که پزشک ، برای متقاضی تزریق چربی دارو تجویز کند ، مصرف آن از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و باید بسیار در مصرف آن دقت گردد.
  • طبق توصیه متخصص پوست خوب ، کسانی که تصمیم به انجام تزریق چربی گرفته اند ؛ باید از مدتی پیش از آن ، از مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و استعمال دخانیات خودداری کرده و همچنین توصیه می شود ، در معرض دود آن نیز قرار نگیرد.
  • کسانی که تصمیم به انجام تزریق چربی گرفته اند ، باید از مدتی قبل از آن از مصرف داروهای ضد التهابی ، اجتناب نمایند ؛ چرا که مصرف این داروها ، احتمال خونریزی در افراد را افزایش می دهد.
  • در صورتی که افراد مدت زمان زیادی است که داروی خاصی را مصرف می کنند یا بدن آن ها نسبت به مصرف دارویی حساسیت نشان دهد ، باید پزشک معالج خود را در جریان قرار دهند.
  • پزشک پیش از انجام تزریق چربی ، باید از سابقه پزشکی بیمار مطلع باشد.
  • بهتر است ، کسانی که تصمیم به انجام تزریق چربی گرفته اند ، شب قبل از انجام آن استحمام نمایند.

هزینه تزریق چربی :

بیشترین دغدغه ذهنی کسانی که تصمیم به انجام تزریق چربی گرفته اند ، در رابطه با هزینه آن است ؛ در این باره لازم به ذکر می باشد که هزینه تزریق چربی ، پس از بررسی پارامترهای بسیار و انجام معاینات مورد نیاز توسط متخصص پوست ، تعیین می گردد ؛ بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید .

پاسخ