اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

اهمیت رعایت اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس : رعایت نکاتی که توسط متخصص پوست اهواز ، پیش از انجام تزریق بوتاکس ، به افراد توصیه می گردد ؛ اهمیت به سزایی دارد و به هیچ عنوان ، نباید در این رابطه سهل انگاری گردد ؛ در مقاله پیش رو ، به مهم ترین نکات پیش از بوتاکس ، اشاره شده است ؛ با ما همراه باشید.

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس

  • انتخاب بهترین متخصص پوست ، اولین مرحله انجام تزریق بوتاکس بوده و از اهمیت به سزایی نیز برخوردار می باشد ؛ چرا که ، تاثیر به سزایی در نتایج دریافتی از آن دارد.
  • افراد زیباجو باید متخصص پوست ، را از تمامی سوابق پزشکی خود ؛ از جمله حساسیت های دارویی ، سابقه تبخال و از این قبیل موارد مطلع نمایند.
  • در صورتی که مدت طولانی است ، داروی خاصی مصرف می کنید ، پزشک معالج خود را در جریان قرار دهید.
  • متخصص پوست ، به افراد زیباجو توصیه می کند ؛ از مدتی پیش از انجام تزریق بوتاکس ، از مصرف داروهای ضد التهابی که منجر به اختلال در انعقاد خون می گردند ، خودداری نمایند.
  • کسانی که تصمیم به انجام تزریق بوتاکس گرفته اند ، باید از مدتی پیش از انجام آن ، از استعمال دخانیات و همچنین مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری نمایند ؛ چرا که ، مصرف این موارد احتمال بروز تورم و کبودی را افزایش می دهد.
  • طبق گفته متخصص پوست ، یکی از مهم ترین توصیه های پیش از انجام تزریق بوتاکس ، در این باره می باشد که پوست شما نباید آفتاب سوخته باشد.
  • به بانوانی که در دوران بارداری یا شیردهی قرار دارند ، توصیه می گردد ؛ تزریق بوتاکس ، را به پس از اتمام این دوران موکول کنند ؛ چرا که انجام این روش از جوانسازی پوست در این دوران ، امکان پذیر نمی باشد.
  • بانوانی که تصمیم به انجام تزریق بوتاکس گرفته اند ، در روز انجام آن باید از آرایش کردن خودداری نمایند.
  • در صورتی که پزشک برای تان دارو تجویز کرده است ؛ مصرف به موقع و منظم آن از اهمیت به سزایی برخوردار است.

توجه

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با مراقبت های پس از تزریق بوتاکس ، در این باره می باشد که افراد ، باید تا 4 ساعت بعد از انجام آن ، از خوابیدن ، دست زدن و ماساژ پیشانی خودداری کنند.

هزینه تزریق بوتاکس

دغدغه ذهنی کسانی که تصمیم به انجام این روش از جوانسازی پوست ، گرفته اند ؛ در رابطه با هزینه تزریق بوتاکس چقدر است ؟ می باشد ؛ در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر کرد :

اطلاع از هزینه نهایی تزریق بوتاکس ، نیازمند مراجعه به متخصص پوست و قرارگیری تحت معاینه می باشد ؛ بنابراین ، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

پاسخ